Pracownik recepcji (praca na zastępstwo)

Wrocław, dolnośląskie, Polska
23 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr. ref.: a0t5800000ZtPCSAA3

Obowiązki:

  • odbieranie połączeń telefonicznych,
  • przyjmowanie gości, wydawanie kart wejściowych,
  • odbieranie i zamawianie przesyłek kurierskich,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • drobne prace administracyjne np. zgłaszanie awarii.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • obsługa komputera (MS Office: Word, Excel; poczta gmail),
  • chęć podjęcia pracy na zastępstwo,
  • mile widziany status ucznia / studenta.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
  • pracę w centrum Wrocławia (blisko placu Jana Pawła II),
  • miłą atmosferę w pracy,
  • stawkę: 17 zł brutto za godzinę pracy,
  • godziny pracy: od 8:00 lub 9:00 do 16:15 lub 17:15,
  • zatrudnienie w okresie 27.05.2019 - 11.08.2019.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.