TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla firmy specjalizującej się w analityce internetowej i optymalizacji konwersji sklepów e-commerce oferujące własne rozwiązania, współpracującej z firmami jak Wittchen, Black Red White, Praktiker czy Sizeer, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Mid Front-End Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201905/19050013

Deco

Obowiązki:
  • Programowanie własnych rozwiązań w realizowanych projektach
  • Utrzymanie i rozwój autorskiego fameworku'u GrowJS (przenoszenie dobrych praktyk z innych framework"ów)
  • Wspieranie mniej doświadczonych osób w realizowanych przez nich zadaniach programistycznych
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość:
    • JavaScript ES6
    • jQuery
    • HTML 4/5
    • CSS 2/3/4
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
Oferujemy:
  • Budżet szkoleniowy (3 600-4 300 PLN)
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Spotify Premium
  • 2 dni pracy zdalnej w miesiącu
  • Płatny urlop- 26 dni
  • Elastyczne godziny pracy
  • Płatne L4 do 31 dni w wysokości 80% wynagrodzenia