Pracownik inwentaryzacji 30.05 oraz 31.05 CH Alfa Centrum

Grudziądz, kujawsko-pomorskie, Polska
21 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grudziądz

Nr. ref.: a0t4H00000WJLV9QAP

Obowiązki:

  • inwentaryzacja towaru,
  • sprawdzanie zgodności z wydrukami.

Wymagania:

  • dokładność,
  • dyspozycyjność i chęć do pracy w dniach:
30.05.2019 (czwartek),
31.05.2019 (piątek), praca potrwa około 8 godzin, w sklepach odzieżowych, CH Alfa Grudziądz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • wynagrodzenie godzinowe 16,00 zł brutto,
  • możliwość współpracy przy innych zleceniach.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 605 253 013

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.