A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

Jesteśmy wyłącznym Przedstawicielem w Polsce marek:

Blanx, Biorepair, L'Angelica i Stomygen.

Miejsce pracy: Michałowice-Reguły, obok Ursusa

(7 min pieszo od stacji WKD Michałowice; 25 minut od centrum Warszawy)

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów firmy, a w tym gabinety i kliniki stomatologiczne, apteki.
  • Przyjmowanie oraz wykonywanie połączeń telefonicznych do klientów firmy w kanale dystrybucji aptecznej, gabinetach i klinikach stomatologicznych oraz hurtowniach farmaceutycznych, związanych z zamówieniami
  • Obsługa systemu fakturowego w zakresie przyjmowania zamówień oraz wystawiania faktur handlowych oraz WZ-ek.
  • Utrzymanie i pielęgnowanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami
  • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań
  • Udział w targach branżowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (najchętniej medycznego) co najmniej 3 lata
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie handlowe i promocyjne, znajomość branży szkoleniowej, znajomość środowiska lekarzy stomatologów, dermatologów estetycznych
  • Umiejętność płynnego i ciekawego prezentowania oferty produktowej
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich oraz łatwość komunikacji
  • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, przedsiębiorczość i otwartość umysłu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w firmie będącej liderem branży
  • Ciekawy zespól i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Dodatkowe cechy, umiejętności:

  • Silna motywacja i ukierunkowanie na cel
  • Duża skrupulatność i rzetelność
  • Komunikatywność
  • Dynamika działania
  • Ukierunkowanie na osiąganie sukcesów sprzedażowych
  • Zaangażowanie i lojalność
  • Musi to być osoba, którą „aż chce się lubić”
  • Ładny uśmiech jest dodatkowym atutem