Księgowa/Specjalista ds. kontroli wewnętrznej (SAP) - farmacja

Polska, Warszawa 33939/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży farmaceutycznej, której produkty są dostępne w większości aptek.

Firma ma siedzibę w południowej części Warszawy (Mokotów).

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie wspierać dział księgowy w prawidłowym jego funkcjonowaniu.
Jest to idealna okazja na rozwój nowych kompetencji oraz wykorzystanie w praktyce ugruntowanej wiedzy z zakresu rachunkowości dla osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Prestiżowa organizacja, znane produkty, ciekawy (niewycinkowy) zakres zadań oraz zgrany zespół - gwarantowane

Opis stanowiska / Job description:

  • Odpowiedzialność za kontrole wewnętrzne zgodnie z SOX - rekoncyliacje kont, uzgadnianie kont bilansowych (znajomość SOX nie jest wymagana)
  • Przygotowywanie raportu należności, monitorowanie stanu należności, wystawianie wezwań do zapłaty
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Weryfikacja rozliczeń z kontrahentami (kompensaty należności i zobowiązań)
  • Kalkulacja i zawiązywanie rezerw
  • Wsparcie w procesie cyklicznych zamknięć
  • Udział w audycie
  • Różne zadania ad hoc (np. raporty na wewnętrzne potrzeby) zlecone przez przełożonego.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse etc.
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w działach księgowych (preferowana firma międzynarodowa)
  • Dobra znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości
  • Znajomość systemu SAP - będzie dużym atutem
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Możliwość dołączenia do organizacji od początki lipca/sierpnia
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywanej pracy

Oferujemy / We offer:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page