Recepcjonista/ka

Warszawa, mazowieckie, Polska
22 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr. ref.: a0t4H00000WJLcyQAH

Obowiązki:

  • obsługa spotkań z klientami i rezerwacja sal konferencyjnych,
  • świadczenie pomocy klientom i pracownikom firmy w razie zaistnienia takiej potrzeby,
  • obsługa sprzętu do wideokonferencji, telekonferencji, przygotowanie komputerów w salach konferencyjnych,
  • ewidencjonowanie rachunków za przejazdy taksówkowe,
  • nadawanie i odbieranie przesyłek,
  • ścisła współpraca ze wszystkimi osobami pracującymi na recepcji i wszystkimi działami firmy,
  • utrzymanie porządku w recepcji i w salach konferencyjnych.

Wymagania:

  • język angielski na poziomie bardzo dobrym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • inicjatywa i aktywne podejście do obowiązków zawodowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,
  • elastyczność i entuzjastyczne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • karty sportowe Multisport,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • lekcje języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.