Inżynier procesu (m/k) (przetwórstwo tworzyw sztucznych)

Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, dolnośląskie, Polska
108 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice

Nr. ref.: a0t4H00000WJLSyQAP

Obowiązki:

  • wdrażanie nowych projektów związanych z tworzywami sztucznymi,
  • współpraca z konstruktorami oraz dziełem rozwoju na etapie projektowym,
  • dążenie do poprawy jakości i produktywności,
  • udział w procesach walidacji procesów maszyn i form wtryskowych,
  • współpraca z dostawcami i innymi działami wewnętrznymi,
  • racjonalizacja i optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • opracowywanie oraz aktualizowanie dokumentacji z procesów produkcyjnych,
  • nadzór nad procesami produkcyjnymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • znajomość zasad konstrukcji i budowy form wtryskowych,
  • znajomość obsługi wtryskarek i manipulatorów,
  • zdolność do oceny produktu pod względem zgodności ze specyfikacją,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wiedza z zakresu wprowadzania nowych produktów wtrysku do produkcji seryjnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta dla Kandydata:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym klientem,
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • pełne wyzwań stanowisko pracy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia swoich kwalifikacji w różnych obszarach,
  • kursy językowe finansowane przez firmę,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • imprezy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.