Pracownik dz. finanse i księgowość z j.rosyjskim

Lublin, lubelskie, Polska
60 dni temu

Function: Operation

Lublin, Poland

With a startup spirit and 80,000+ curious and courageous minds, we have the expertise to go deep with the world’s biggest brands—and we have fun doing it. Now, we’re calling all you rule-breakers and risk-takers who see the world differently, and are bold enough to reinvent it. Come, transform with us.

Inviting applications for the role of Pracownik dz. finanse i księgowość z j.rosyjskim

We are looking for someone with experience in relevant role.

Location: Lublin

Region: lubelskie

Opis stanowiska:

·                  Weryfikacja dokumentów finansowych;

·                  Potwierdzanie i uzgadnianie raportów;

·                  Komunikacja mailowa i telefoniczna z dostawcami i klientami;

·                  Rozliczanie płatności;

·                  Potwierdzanie i uzgadnianie sald;

·                  Praca z systemem SAP

Wymagania:

·         Znajomość j.rosyjskiego na poziomie C1;

·         Znajomość j. angielskiego na dobrym poziomie;

·         Umiejętność pracy pod presją czasu;

·         Otwartość na pracę w dynamicznym i międzynarodowym zespole;

·         Analityczne podejście;

·         Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę;

·         Pracę na cały etat;

·         Możliwości rozwoju i awansu zawodowego;

·         Program rekomendacyjny pracowników;

·         Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity;

·         Pracę w międzynarodowym środowisku;

Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about-us/privacy-notice-for-employment-candidates.

Genpact is an Equal Opportunity Employer and considers applicants for all positions without regard to race, color, religion or belief, sex, age, national origin, citizenship status, marital status, military/veteran status, genetic information, sexual orientation, gender identity, physical or mental disability or any other characteristic protected by applicable laws. Genpact is committed to creating a dynamic work environment that values diversity and inclusion, respect and integrity, customer focus, and innovation. For more information, visit www.genpact.com. Follow us on Twitter, Facebook, LinkedIn, and YouTube.