Praca w dziale jakości - zarobki do 2600 zł netto

Poznań, wielkopolskie, Polska
127 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Zadania:

  • koordynowanie działań związanych z jakością produkcji
  • tworzenie i uzupełnianie dokumentacji jakościowe
  • wsparcie w prowadzeniu szkoleń i audytów wewnętrznych

Oczekujemy:

  • znajomości pakietu MS Office, szczególnie Word i Excel
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenia w pracy biurowej

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 2 600 zł netto
  • pracę od poniedziałku do piątku na poranne zmiany 8-16 bądź 9-17
  • początkowo zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, a po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio do naszego Klienta
  • profesjonalne i bezstresowe wdrożenie w obowiązki
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i poszerzania kwalifikacji
  • mile widziane wykształcenie związane z zarządzaniem jakością

Chętnie opowiemy Ci o nim więcej, zapraszamy na ul. Libelta 22/5 lub prosimy o telefon -  503 075 956.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.