w aktówce

To ogłoszenie wygasło 83 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta lidera z branży elektrycznej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: 

Monter ze znajomością rysunku technicznego

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Łódź, Pabianice, Poddębice, Konstantynów Łódzki
Region: łódzkie

Zapewniamy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pracując z nami masz pewność konkurencyjnego wynagrodzenia zasadniczego wraz z premią roczną, a jeśli chcesz możesz dorobić biorąc nadgodziny. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w systemie dwuzmianowym. Nie musisz martwić się o dojazd - oferujemy bezpłatny autobus pracowniczy m.in. z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego i Poddębic. W trosce o Twoje zdrowie masz również możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej. Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie przełożonego.

Na stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

montaż zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego.

Kandydacie! Jeśli umiesz odczytywać rysunek techniczny i schematy elektryczne, a dodatkowo posiadasz zdolności manualne i wykształcenie zawodowe lub techniczne (mile widziane elektryczne) to zamontuj się w naszym zespole!

Zainteresowany? Chętnie opowiemy Ci więcej! W razie pytań zadzwoń - 503 075 956.

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście