OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Nördlingen, Niemcy
59 dni temu

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nördlingen

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Załadunek i rozładunek elementów szklanych w zakładzie szklarskim
  • Transport wózkiem widłowym czołowym
  • Rozładunek i załadunek kontenerów

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego (warunek konieczny)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd  (warunek konieczny)

nieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11 euro brutto/godzina + 20 euro netto diety/przepracowany dzień + dodatki zmianowe)
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.