Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: teren woj. dolnośląskie i woj. opolskie

Region: dolnośląskie

Numer ref.: PH/W/19

Cel stanowiska:

sprzedaż produktów firmy w postaci grupowych ubezpieczeń pracowniczych, ubezpieczeń medycznych, ubezpieczeń sportowych.

Zakres zadań:

  • nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych,
  • realizacja powierzonych planów sprzedażowych na podległym terenie,
  • tworzenie ofert handlowych zgodnie z potrzebami potencjalnych Klientów,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • raportowanie wyników,
  • stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży ubezpieczeniowej,
  • rozwinięte predyspozycje sprzedażowe - doskonałe zdolności prezentacji i przekazywania informacji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • świadomość biznesowa,
  • duża samodzielność w myśleniu i działaniu,
  • nieszablonowe podejście do napotykanych problemów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • konsekwencja i upór w działaniu, nastawienie na realizację celów,
  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie brokerskiej, która czterokrotnie zdobyła nagrodę: „GAZELI BIZNESU”,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o partnerskie zasady,
  • wynagrodzenie zasadnicze + jasny system motywacyjny, uzależniony od efektów działań handlowych,
  • dostęp do innowacyjnych rozwiązań ubezpieczeniowych oraz nowatorskich rozwiązań technologicznych,

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łódź (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85/87 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”