Projektant systemów elektrycznych w analityce procesowej

Wrocław, dolnośląskie, Polska
95 dni temu

Workplace: Wrocław

Region: dolnośląskie

Ref. number: PL68070404_E1

Do naszego Działu Analityki poszukujemy kandydata na stanowisko Projektant systemów elektrycznych w analityce procesowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za poprawność wykonania systemu dystrybucji zasilania w kontenerach analityki procesowej oraz zaprogramowanie systemu sterowania opartego na sterowniku PLC i systemach rozproszonych wejść/wyjść.

Zadania:

  • Projektowanie układów zasilania niskonapięciowego do urządzeń analityki oraz systemu sterowania (również w strefie zagrożenia wybuchem);
  • Projektowanie systemu sterowania z uwzględnieniem komunikacji z systemami nadrzędnymi, sterowaniem wentylacją oraz instalacją przeciwpożarową (również w strefie zagrożenia wybuchem);
  • Współpraca z inżynierami procesu przy doborze urządzeń AKPiA;
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie wstępnego projektowania dużych pakietów analityki na potrzeby ofert;
  • Nadzór podwykonawców w zakresie montażu systemu;
  • Współpraca z działem serwisu w trakcie uruchomień systemu (warsztatowych oraz obiektowych);
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami jako wsparcie techniczne;
  • Analiza techniczna bezpieczeństwa zastosowanych rozwiązań pod kątem ochrony przeciwwybuchowej;
  • Wsparcie inicjatywy opracowywania wewnętrznych standardów technicznych oraz rozwijania narzędzi projektowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane wykształcenie kierunkowe Elektryka bądź Automatyka;
  • Staż pracy powyżej 10 lat;
  • Uprawnienia SEP E/D;
  • Znajomość dyrektywy ATEX;
  • Znajomość programu AutoCAD, ePlan;
  • Umiejętność programowania PLC (LD, FBD, SFC etc.);
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym (B2);
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym;
  • Samodzielność;
  • Zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w róznych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.