Specjalista ds. produkcji roślinnej

miasta nie podano, dolnośląskie, Polska miasta nie podano, kujawsko-pomorskie, Polska miasta nie podano, lubelskie, Polska miasta nie podano, lubuskie, Polska miasta nie podano, łódzkie, Polska miasta nie podano, małopolskie, Polska miasta nie podano, mazowieckie, Polska miasta nie podano, opolskie, Polska miasta nie podano, pomorskie, Polska miasta nie podano, podkarpackie, Polska miasta nie podano, podlaskie, Polska miasta nie podano, śląskie, Polska miasta nie podano, świętokrzyskie, Polska miasta nie podano, warmińsko-mazurskie, Polska miasta nie podano, wielkopolskie, Polska miasta nie podano, zachodniopomorskie, Polska
196 dni temu

www.agrolok.pl

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Region: Cała Polska

teren działania w okolicy miejsca zamieszkania

Zadania:

  • doradztwo rolne w zakresie technologii uprawy roślin
  • prowadzenie szkoleń dla klientów dot. upraw rolnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie rolnicze
  • praktyczna znajomość technologii uprawy roślin
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • możliwość stałego dokształcania
  • praca w młodym, kreatywnym zespole
  • realny wpływ na działania promocyjne dotyczące produkcji roślinnej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach
  • samochód i inne narzędzia pracy

C.V. i list motywacyjny prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI