Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest lider na rynku mobilnego oprogramowania POS na tablety dla gastronomii oraz aplikacji dodatkowych dla właścicieli i managerów.

MANAGER DS. ROZWOJU SIECI PARTNERÓW

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: MRS/KR

Zakres Obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie partnerów B2B działających w branży HORECA.
  • Motywowanie partnerów w celu maksymalizacji efektów współpracy.
  • Spotkania online/offline oraz prezentacja produktu.
  • Realizację planów sprzedażowych w programie partnerskim.
  • Udział w rozwoju programu partnerskiego.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży partnerskiej, mile widziane w branży HORECA.
  • Umiejętności sprzedażowe i autoprezentacyjne.
  • Łatwość nawiązywania kontaktu.
  • Mile widziane doświadczenie w marketingu afiliacyjnym (programy partnerskie).

Oferujemy

  • Niekorporacyjne środowisko pracy, miłą i twórcza atmosferę.
  • Umowę o pracę, fakturę VAT lub inną formę współpracy.
  • Rynkowe warunki zatrudnienia (pensja stała oraz system prowizyjny).
  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Ciągły kontakt z najnowszymi technologiami.
  • Kartę sportową OK System.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.