WRZUĆ NASTĘPNY BIEG W SWOJEJ KARIERZE!

Samochody klasy premium: BMW, BMW i, BMW M, ALPINA, MINI, JAGUAR, LAND ROVER, LOTUS UND KTM X-BOW

Motocykle klasy premium: BMW, DUCATI, KTM, HUSQVARNA, HONDA, INDIAN UND NORTON

Obecnie poszukujemy osób do zatrudnienia bezpośrednio w naszej firmie na stanowisku:

Mechanik /Mechatronik

Miejsce pracy: Stockach/Niemcy
Region: Cała Polska

Zadania:

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, przeglądowych i naprawczych
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • Montaż wyposażenia dodatkowego i akcesoriów
  • Analiza i wykonywanie zleceń warsztatowych
  • Wykonywanie zleceń dodatkowych
  • Zapewnienie czystości i porządku we własnym miejscu pracy

Wymagania:

  • Ukończona szkoła zawodowa jako mechanik / mechatronik
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Niezawodność, umiejętność pracy w zespole i motywacja
  • Doświadczenie zawodowe jest dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy klasy A i B
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • Doskonały system premii
  • Doskonałe portofolio produktów
  • Szkolenia prowadzone przez producentów
  • Zniżki na wszystkie towary i usługi Auer Gruppe GmbH
  • Stałe zatrudnienie w atrakcyjnym miejscu pracy nad jeziorem Bodeńskim
  • Wykwalifikowany i zmotywowany zespół

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ŚWIATA

...i prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne wraz z najwcześniejszą możliwą datą rozpoczęcia pracy w języku niemieckim lub angielskim za pomocą poniższego przycisku: