w aktówce

To ogłoszenie wygasło 76 dni temu

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem jeden z naszych Klientów znalazł się w potrzebie zatrudnienia członka kadry zarządzającej produkcją części tłoczonych. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w jednym z warszawskich przedsiębiorstw.

Poszukiwany

Kierownik Działu Tłoczni!

Miejsce pracy: Wrszawa, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków
Region: mazowieckie
OCZEKIWANIA:

Oferta skierowana do osób, które posiadają zarówno doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, jak i praktyczną wiedzę z obszaru projektowania tłoczników.

Dodatkowo od Kandydatów oczekuje się znajomości programu SolidEdge i komunikatywnej znajomości j. angielskiego, a także umiejętności czytania rysunku technicznego oraz kosztorysowania.

Znajomość programu PampStamp będzie dodatkowym atutem.

 
OFERTA:

Jeśli spełniasz powyższe wymagania konieczne, masz szansę znaleźć zatrudnienie u globalnego dostawcy części tłoczonych, działającego na rynku już od 50 lat! 

Ponadto możesz zyskać wynagrodzenie nawet w wysokości 10 tys. zł miesięcznie + co kwartał atrakcyjne premie, a także korzyści płynące z funduszu socjalnego.

A jeśli dbasz o zdrowie i kondycję firma zapewni Ci pakiet sportowy oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej.

 
OBOWIĄZKI:
  • sprawowanie pieczy nad realizacją projektów,
  • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu Działu Tłoczni,
  • przygotowywanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej i kosztorysów,
  • wdrażanie oprzyrządowania do produkcji.

Jeśli czujesz potrzebę zmiany środowiska zawodowego i wiesz, że sprawdzisz się na powyższym stanowisku, aplikuj i daj sobie szansę na rozwój swojej kariery!

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście