Media Impact to biuro reklamy Ringier Axel Springer Polska, wiodącej firmy mediowej w Polsce, która jest częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG. Media Impact wykorzystuje portfolio znanych marek (Onet, Business Insider Polska, Newsweek, Forbes, Noizz, Fakt, Auto Świat, etc) docierających do blisko 21 mln Polaków, oferując rozwiązania oparte o video, native, mobile czy content marketing, jak i know how międzynarodowej grupy mediowej.

Junior Traffic

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie wydań prasowych - rentowność projektu, materiały, makiety, terminy zsyłki
  • Wysyłanie dowodówek do Klientów / innych oddziałów
  • Obsługa CRM
  • Procesowanie umów barterowych

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie oraz inicjatywa
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemem CRM

OFERUJEMY:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowane inicjatywy sportowe
  • Imprezy firmowe
  • Świąteczne atrakcje
  • Dofinansowanie rozwoju