Kierownik robót sanitarnych - branża HVAC

miasta nie podano, dolnośląskie, Polska
55 dni temu

Firma Human & Hunter od lat zajmuje się doradztwem personalnym i rekrutacją specjalistów na wszystkie stanowiska, w szczególności średniego i wyższego szczebla, w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail, IT).

Region: dolnośląskie

NASZ KLIENT

Obecnie poszukujemy kandydata dla prężnie rozwijającego się, działającego międzynarodowo przedsiębiorstwa, zajmującego się projektowaniem oraz instalacją pełnego wyposażenia mechanicznego i elektrycznego budynków oraz infrastrukturą energetyczną na drogach.

REALIZOWANE ZADANIA

  • Kierowanie robotami budowlanymi zgodnie z dokumentacją techniczną, uzgodnieniami z klientem i zawartą umową;
  • Zapewnianie przestrzegania przepisów oraz wytycznych prawa;
  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu oraz robót podwykonawców (pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż.);
  • Sporządzanie i aktualizowanie dokumentacji budowy;
  • Inwentaryzacja oraz zamawianie niezbędnych materiałów.

 WYMAGANE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Aktualne Uprawnienia Budowlane i Instalacyjne w zakresie HVAC;
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania projektowego (AutoCAD) oraz pakietu MS Office;
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie południowej Polski;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu, terminowość oraz wysokie poczucie odpowiedzialności.

NASZ KLIENT OFERUJE

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Atrakcyjne premie projektowe;
  • Dodatek za pracę w delegacji;
  • Możliwość ciągłego rozwoju w ramach wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń;
  • Dodatkowe świadczenia socjalne, w tym prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz karta Multisport;
  •  Wysoce samodzielne stanowisko, związane z podejmowaniem kluczowych decyzji w ramach koordynowanych projektów, mających wpływ na działalność firmy;
  • Klarowną ścieżkę kariery oraz możliwość awansowania na Kierownika Projektu;
  • üPracę w międzynarodowym środowisku w firmie o dużej renomie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.".

Zapoznaj sie z naszą polityką prywatności.