Specjalista ds. Jakości Treści Online

Warszawa, mazowieckie, Polska
191 dni temu

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Dział Digital Marketingu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości oraz kompletności otrzymywanych metadanych pochodzących od partnerów zewnętrznych oraz z wewnętrznych systemów informatycznych
  • Testowanie poprawności wyświetlania danych w serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych oraz platformach wideo
  • Znajdowanie i zgłaszanie wykrytych błędów z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi; przygotowywanie raportów z bieżących działań
  • Bieżąca współpraca z dostawcami metadanych oraz zespołami w wewnątrz organizacji
  • Wpływ na pozytywne doświadczenia użytkowników i klientów
  • Współodpowiedzialność za realizację celów jakościowych w wyznaczonym obszarze

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Umiejętność obsługi systemów do zarządzania treścią serwisów internetowych - CMS
  • Skrupulatność, sumienność, samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, koncentracja na celu
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Cenne i unikalne doświadczenie zawodowe
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur nc+
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
  • Owocowe czwartki

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.