w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

KIEROWNIK PRODUKCJI

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
156 dni temu

To ogłoszenie wygasło 134 dni temu

Metalkas Sp. z o.o. to intensywnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim, z 60 – letnią tradycją, o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku.


Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

ZAKRES ZADAŃ:

 • Organizacja pracy zespołu w sposób zapewniający należyte wykorzystanie potencjału technicznego i osobowego oraz planowe i terminowe wykonanie zadań;

 • Ustalanie szczegółów zakresów czynności  podległych pracowników, efektywne kierowanie ich pracą;

 • Zapewnienie właściwego wykorzystania czasu pracy, przestrzegania dyscypliny, ewidencja czasu pracy, rekrutacja  pracowników;

 • Współudział w opracowywaniu planów i terminów realizacji wyznaczonych zadań;

 • Współpraca z biurem technicznym przy opracowywaniu i aktualizacji procedur produkcyjnych;

 • Kontrola procesu produkcyjnego we wszystkich fazach procesu w celu zapobiegania wytwarzaniu wyrobów złej jakości;

 • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy;

 • Raportowanie uwag jakościowych do kierownika kontroli jakości.

OCZEKUJEMY:

 • Minimum trzyletniego doświadczenia  w zarządzaniu dużym zespołem w  firmie produkcyjnej;

 • Wykształcenia min. średniego, mile widziane wyższe techniczne;

 • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;

 • Mile widziana znajomość nowoczesnej metodologii i trendów w zarządzaniu procesami produkcji  i jakością;

 • Samodzielności w działaniu, odporności na stres, umiejętności podejmowania decyzji, ustalania priorytetów;

 • Gotowości do pracy zmianowej.

OFERUJEMY:

 • Atrakcyjne wynagrodzenie;

 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

KONTAKT:

adres:  Bydgoszcz, ul. Deszczowa 63

e-mail: hr@metalkas.com.pl

telefon: 693-627-075

 

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Metalkas Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Metalkas Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Deszczowej 63, 85-467 Bydgoszcz, (zwana dalej Spółką). Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w Spółce jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: iod@metalkas.com.pl Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 24 miesiące. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.metalkas.com.pl w polityce prywatności.

Aplikuj teraz

Praca w mieście