w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

SPECJALISTA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
132 dni temu

To ogłoszenie wygasło 103 dni temu

Metalkas Sp. z o.o. to intensywnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim, z 60 – letnią tradycją, o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku.


Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

ZAKRES ZADAŃ:

 • Księgowanie faktur kosztowych oraz zakupów związanych z działalnością produkcyjną;
 • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami i odbiorcami w sprawach księgowych;
 • Uzgadnianie rejestrów VAT.

OCZEKUJEMY:

 • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku w firmie produkcyjnej z podobnym zakresem obowiązków;
 • Wykształcenia minimum średniego;
 • Znajomości zagadnień dotyczących podatku  VAT;
 • Dobrej znajomości pakietu MS Office oraz programu Microsoft Dynamics;
 • Samodzielności i konsekwencji w działaniu;
 • Komunikatywności, otwartości na zmiany, odporności na stres;
 • Rzetelności i terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań;
 • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

·     Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji;

·     Pracę w ambitnym zespole dynamicznie rozwijającym działalność spółki;

·     Możliwość rozwoju zawodowego.

KONTAKT:

adres:  Bydgoszcz, ul. Deszczowa 63

e-mail: hr@metalkas.com.pl

telefon: 693-627-075

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Metalkas Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Metalkas Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Deszczowej 63, 85-467 Bydgoszcz, (zwana dalej Spółką). Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w Spółce jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: iod@metalkas.com.pl Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 24 miesiące. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.metalkas.com.pl w polityce prywatności.

Aplikuj teraz

Praca w mieście