Dyrektor Oddział - Nieruchomości Mieszkaniowe- Wrocław

Wrocław, dolnośląskie, Polska
17 dni temu

Polska, Wrocław 33975/001 Permanent

Dla naszego Klienta - developera inwestycji mieszkaniowych, organizacji z kapitałem zagranicznym w związku, z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Dyrektora Oddziału związanego z nieruchomościami mieszkaniowymi. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie, kreowanie i realizacja strategii firmy we Wrocławiu.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za zarządzanie, kreowanie i realizacja strategii firmy we Wrocławiu

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie, kreowanie i realizacja strategii firmy na podległym terenie,
  • Budowanie, koordynacja i nadzorowanie oddziału,
  • Identyfikowanie oraz pozyskiwanie terenów pod kolejne inwestycje,
  • Nadzór i kontrola finansowa nad realizowanymi projektami,
  • Wdrażanie i nadzorowanie działań maksymalizujących przychody i minimalizujących koszty,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami i podwykonawcami,
  • Nadzorowanie nad prawidłowym przebiegiem procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów,
  • Bieżąca analiza rynku nieruchomości.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Minimum 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku po stronie dewelopera,
  • Doświadczenie w budowaniu oraz zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • Znajomość aktualnych przepisów budowlanych oraz zagadnień związanych z realizacją projektów budowlanych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Skuteczność w działaniu oraz bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych.

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Praca w międzynarodowych strukturach firmy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page