Pracownik pomocniczy-nawet do 20 zł brutto/premia

Robakowo, Gądki, wielkopolskie, Polska
147 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Magazyniera.

Miejsce pracy: Robakowo, Gądki
Region: wielkopolskie

Kogo szukamy?

Kandydatów energicznych gotowych na pracę zmianową i szukający długofalowej współpracy. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Twoje przyszłe zadania:

Kompletacja drewnianych elementów przed montażem, pakowanie mebli oraz proste prace pomocnicze.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • atrakcyjna stawka godzinowa 16 zł brutto/h+ premia regulaminowa
  • wolne weekendy-praca od poniedziałku do piątku
  • pracujemy w systemie dwuzmianowym
  • codziennie darmowy posiłek
  • po okresie próbnym dofinansowanie do dojazdów do pracy, darmowe obiady, napoje, opieka medyczna
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • szkolenie wstępne stanowiskowe

Jeśli masz pytania dzwoń nr tel. 504 862 749

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.