Logistyk/Koordynator dostaw (m/k)

Łódź, łódzkie, Polska
93 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr. ref.: a0t4H00000gOqrxQAC

Obowiązki:

  • systemowa i fizyczna obsługa magazynu,
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • prowadzenie ewidencji i dbałość o stany magazynowe,
  • dobór środków transportu oraz kontakt z operatorami logistycznymi.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisko,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dokładność, systematyczność, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość SAP.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • pracę w zakresie godzin 7-17 (8 godzin: 7-15, 8-16 lub 9-17),
  • pracę w dużej międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.