Firma z branży narzędzi skrawających o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, w związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier procesu, miejsce pracy : cała Polska.

Inżynier procesu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wsparcie techniczne zespołu sprzedażowego
  • optymalizacja procesów produkcyjnych u klientów
  • prowadzenie szkoleń technicznych
  • projektowanie procesów obróbczych

WYMAGANIA

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacji/redukcji kosztów procesów obróbki
  • bardzo dobra znajomość CAD/CAM
  • bardzo dobra znajomość narzędzi skrawających
  • bardzo dobra znajomość obróbki skrawaniem
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych - duża dyspozycyjność
  • bardzo dobra komunikatywność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • uczciwość, terminowość

OFERUJEMY

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy: samochód, laptop z internetem, telefon, oprogramowanie cad/cam
  • prywatną opiekę medyczną oraz FitProfit po okresie próbnym
  • przyjazną atmosferę i środowisko pracy
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pensja podstawowa + dodatek funkcyjny + Premia zadaniowa (miesięczna) + Premia kwartalna

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

YG-1 Poland Sp. z o.o., ul. Gogolińska 29, 02-872 Warszawa