Firma z branży narzędzi skrawających o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, w związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta, miejsce pracy : Warszawa/Cała Polska.

Doradca klienta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Telefoniczna sprzedaż i udzielanie informacji nt. produktów firmy,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie długoterminowej relacji z klientami oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych,
  • Realizacja założonego planu sprzedaży,

WYMAGANIA

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Znajomość i wiedza z zakresu obróbki skrawaniem,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,
  • Znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji,
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów, dobór właściwych rozwiązań,
  • Samodzielność, systematyczność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

OFERUJEMY

  • Umowa o pracę,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Wynagrodzenie podstawowe + motywacyjny system prowizyjny,
  • Prywatna opieka medyczna oraz FitProfit,
  • Bony okolicznościowe,
  • Szkolenia wstępne z zakresu obsługi klienta oraz szkolenia produktowe,
  • Ciekawa praca w otwartym i wspierającym się zespole,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: Laptop z dostępem do internetu, telefon,

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

YG-1 Poland Sp. z o.o., ul. Gogolińska 29, 02-872 Warszawa