SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (branża techniczna)

Warszawa, łódzkie, Polska Warszawa, mazowieckie, Polska
82 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z ponad 25-letnim doświadczeniem, oferującej dla swoich klientówprofesjonalne narzędzia pomiarowe i skrawające, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: łódzkie mazowieckie

OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
  • doradztwo techniczne w zakresie wyboru odpowiedniego przyrządu pomiarowego
  • przeprowadzanie instalacji i szkoleń dla klientów z zakresu obsługi urządzeń
  • prowadzenie działań marketingowych dla określonej marki urządzeń

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym
  • wykształcenie wyższe, mechanika/budowa maszyn/metrologia (mile widziane)
  • umiejętność nawiązywanie długofalowych relacji z klientami
  • umiejętność organizacji czasu pracy własnej
  • predyspozycje sprzedażowe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

PRACODAWCA OFERUJE:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem
  • stałą pensję + atrakcyjny system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • szkolenia wdrożeniowe (technologiczne)
  • wyjazdy służbowe

KANDYDACIE:

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI

W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przechowywanie ich w bazie danych firmy HRS Projekt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz posiadam prawo wglądu do treści swoich danych, możliwość ich edycji oraz usunięcia z bazy.”

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż jako Agencja Personalna, chronimy twoje dane osobowe i w każdym procesie rekrutacyjnym są one dostępne tylko i wyłącznie dla naszych rekruterów. Oznacza to, iż każdy potencjalny pracodawca, dla którego prowadzimy projekt rekrutacyjny nie ma dostępu do pełnych twoich danych osobistych. Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do udziału w procesie rekrutacyjnym na powyższe stanowisko, a przybliżona Ci oferta pracy (telefonicznie lub podczas spotkania) będzie odpowiadać twoim zainteresowaniom wówczas zostaniesz poinformowany o nazwie swojego potencjalnego pracodawcy, a twoje dane będą dostępne również dla niego pod warunkiem twojej zgody na ich dalsze udostępnienie.