WYDAWNICTWO CZARNA OWCA SP Z O O

 poszukuje kandydatów na stanowisko:

SEKRETARZ WYDAWNICTWA

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Do podstawowych obowiązków odoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- wspieranie administracyjnie zespołu pracowników
- stały kontakt z autorami i właścicielami praw
nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji
- prace biurowe i administracyjne

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

- zaangażowanie

- dobra znajomość międzynarodowego i krajowego rynku książek
- dobra organizacja pracy

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w dynamicznym zespole
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz + list motywacyjny) na adres:
rekrutacja@czarnaowca.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 35 lok.5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.