Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko. Pracownik magazynu.

Pracownik magazynu - 1470 zł brutto + premia

Miejsce pracy: Stryków, Głowno, Zgierz
Region: łódzkie

Dlaczego warto z nami pracować?

  • umowa o pracę od pierwszego dnia
  • atrakcyjne wynagrodzenie ze stawką 1470 zł brutto plus do 15 % premii
  • praca w godzinach 3:30-7:30
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • szkolenie wdrażające do pełnionych obowiązków
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • pełne wsparcie i przejrzyste zasady współpracy

Twoje zadania:

  • skanowanie paczek
  • wsparcie przy rozładunku towaru

Nasze oczekiwania:

  • motywacja do pracy i zaangażowanie

Kontakt telefoniczny pod nr tel. 504 862 749

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.