STARSZY PROGRAMISTA BAZ DANYCH

Kraków, małopolskie, Polska
16 dni temu

OPTIDATA Sp. z o.o.

KIM JESTEŚMY:

  • Od 15 lat specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla Logistyki, Transportu i Produkcji
  • Współpracujemy ze światowymi liderami technologicznymi takimi jak: IBM, HP, Microsoft, Cisco, Zebra, Honeywell oraz ośrodkami naukowymi i uczelniami wyższymi takimi jak GS1Polska (ILIM) czy Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Tworzymy autorskie systemy WMS, MES, TMS korzystając z C/C++, C#, SQL, Java na platformy Windows, Android, iOS
  • W naszych systemach wykorzystujemy technologie RFID, Voice oraz rozwiązania chmurowe
  • Integrujemy nasze rozwiązania z systemami SAP, IFS, JD Edwards, DB Schenker, DHL, GLS, UPS.

GDZIE I JAK PRACUJEMY:

  • Nasza centrala mieści się w nowoczesnym biurze przy ulicy Wadowickiej 8A (budynek Mix Biura)
  • Stworzyliśmy autorską metodykę prowadzenia projektów bazującą na technikach zwinnych
  • Nasi pracownicy pracują przy wykorzystaniu narzędzi JIRA oraz Confluence
  • Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaowocował bogatą lista referencyjną, na której znajdują się min. klienci tacy jak: Grupa Cersanit, Grupa Ciech S.A., Fakro, Velvet Care, Selena, Reckitt & Benckiser, Carlsberg, GK Żywiec, Grupa Synthos, Ziaja, Żabka Polska

 KOGO POSZUKUJEMY:

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

UMIEJĘTNOŚCI /WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych MS SQL (programowanie w języku TSQL)
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych, optymalizacji i strojenia baz danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Mile widziana będzie znajomość zagadnień z obszaru logistyki, produkcji i zarządzania jakością
  • Mile widziane doświadczenie w korzystaniu z systemu wersjonowania SVN
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność pracy w zespole oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Dociekliwość, rzetelność, sumienność

OBOWIĄZKI:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w oparciu o język SQL/TSQL
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Wsparcie w procesie testowania oprogramowania

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia oraz umowę o pracę
  • Pracę w siedzibie firmy w Krakowie w młodym i ciągle powiększającym się zespole
  • Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV z zamieszczoną klauzulą o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę OPTIDATA  Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Wielicka 50/5,  zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. CV kandydatów są przechowywane na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po zakończeniu rekrutacji są usuwane. Informujemy, że Kandydatowi składającemu CV przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty. Aplikacji nie odsyłamy. Podstawa prawna: „RODO”..

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.