MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego działającego w branży automotive poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Włocławek
Region: kujawsko-pomorskie
Numer ref.: 2019/WŁOC/IP

OPIS STANOWISKA:

  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • wdrażanie usprawnień w istniejących procesach produkcyjnych oraz maszynach i urządzeniach( OEE; produktywność, Scrap Rate)
  • nadzór na procesami produkcyjnymi (również nowymi) z uwzględnieniem SPC
  • wdrażanie zmian inżynierskich (PIP)
  • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemową i stanowiskową (PFMEA, Flow Chart, Instrukcje Robocze itp.)
  • wykonanie celów FTQ, EBIT w powierzonym obszarze
  • optymalizacja czasów przezbrojeń
  • zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla pracowników działów, produkcji, utrzymania ruchu i jakości
  • współudział w przygotowaniu specyfikacji, maszyn, urządzeń, narzędzi itd.
  • raporty G8D
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • zapewnienie zgodności w BOM & Routing w podległych obszarach

NASZ KLIENT WYMAGA:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku zdobyte w międzynarodowej firmie produkcyjnej, najlepiej w branży automotive
  • doświadczenie w dokonywaniu zmian procesowych w obszarze produkcji masowej
  • praktyczna znajomość SPC, FMEA, Six Sigma, ISO TS, Auto CAD
  • znajomości systemu SAP
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie w branży automotive
  • ambitne zadania, możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych oraz realizację własnych pomysłów
  • prywatne ubezpieczenie medyczne, życiowe, kartę multisport
  • pakiet relokacyjny

Więcej ofert z całej Polski: www.myworknet.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Myworknet na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację. Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.