Quality & HSE Manager - Producent FMCG

Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
17 dni temu

Polska, Strzelce, Strzelce Opolskie 34051/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowy producent działający na rynku FMCG, który w związku z rozwojem szuka osoby na nowo kreowane stanowisko Quality & HSE Managera. Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać podległym zespołem przy zakładzie produkcyjnym, który znajduje się w województwie Opolskim.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać działem, który jest odpowiedzialny za funkcjonowanie kontroli jakości produktów oraz aspekty związane z BHP oraz środowiskiem.

  • Firma z branży FMCG - chemia dla gospodarstwa domowego
  • Doświadczony Manager w obszarze Quality oraz Health & Safety

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie problemami i skargami dotyczącymi wyrobów gotowych, a także koordynowanie działań gwarancyjnych;
  • Odpowiedzialność za kontrolę jakości we wszystkich działach oraz spełnianie ostatecznych wymogów dla wszystkich produktów;
  • Utrzymanie aktualnych planów kontroli jakości surowców/ plastikowych komponentów/ opakowań i wyrobów gotowych;
  • Współpraca z dyrektorem zakładu i dyrektorem ds. jakości i ochrony środowiska w całej Grupie;
  • Planowanie, koordynowanie i inicjowanie wdrożenia i utrzymania systemów zarządzania jakością, BHP i ochroną środowiska w celu zagwarantowania właściwego przepływu procesów;
  • Zapewnienie ochrony środowiska spełniającej wymogi interesariuszy ( klientów, Pracowników, mieszkańców, społeczeństwa, prawa, statutu);

Kogo szukamy / Profile description:

* Doświadczenie na tym samym stanowisku stanowisku (5 lat lub więcej) lub pokrewnym w obszarze jakości, BHP i ochrony środowiska w zakładzie produkcyjnym;
* wykształcenie wyższe preferowane chemiczne/ techniczne lub pokrewne;
* dobra znajomość języka angielskiego (Min B2);
* doświadczenie jako audytor wewnętrzny ( prowadzenie audytów wewnętrznych oraz audytów u dostawców);
* Znajomość przepisów prawnych odnośnie jakości, BHP i ochrony środowiska;
* Wprowadzenie w systemy zarządzania jakością, BHP i ochroną środowiska ( certyfikacja ISO 1400 v2015, OHSAS 18001);
* Znajomość programu SAP oraz CAPEPack;

Oferujemy / We offer:

* Możliwość rozwoju w wielu obszarach;
* Zarządzanie doświadczonym zespołem;
* Wpływ na kierunek rozwoju firmy - raportowanie do Dyrektora Zakładu;
* Możliwość podejmowania decyzji;
* Bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz atrakcyjny system premiowy;

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page