Decor Trends Sp. z o.o

Decor Trends Sp. z o.o. - producent frontów meblowych
zatrudni na stanowisko

Kierownik Produkcji

Miasto: Łodzierz

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • organizacja i realizacja planu produkcji dla zapewnienia terminowej realizacji zleceń
  • zarządzanie pracownikami działu produkcji
  • rozliczanie wydajności, jakości oraz czasu pracy
  • zwiększanie efektywności produkcji
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów oraz motywowania pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją i zespołem
  • mile widziane doświadczenie w branży meblowej oraz znajomość jęz. niemieckiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym pakietem ubezpieczeniowo-zdrowotnym
  • konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz dodatki motywacyjne
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (auto, telefon)
  • dla osób relokujących się zapewniamy mieszkanie