Magazynier - 19 zł brutto/wolne weekendy

Wrocław, dolnośląskie, Polska
170 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Magazynier.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Oczekujemy:

  • osób gotowych do pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Twoje przyszłe zadania:

  • konfekcjonowanie zamówień
  • bezpośrednia obsługa klienta
  • proste prace magazynowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjną stawkę godzinową 19 zł/brutto
  • tylko jedną zmianę 8-16
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • szkolenie wstępne wdrażające
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia

Aplikuj już teraz! Jeśli masz pytania dzwoń nr tel. 504 862 749.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.