Administrator baz danych Oracle

Warszawa, mazowieckie, Polska
14 dni temu

Polska, Warszawa 33922/001 Permanent

Naszym klientem jest firma z sektora finansowo-ubezpieczeniowego, wchodząca w skład międzynarodowej grupy - jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Podsumowanie / Job summary:

  • Administator baz danych Oracle
  • Praca w międzynarodowej firmie

Opis stanowiska / Job description:

* Poszukujemy osoby z 2-3 letnim doświadczeniem w obszarze administracji baz danych Oracle, atutem będzie znajomość Microsoft SQL
* Nadzorowanie i koordynowanie procesów technicznych w zakresie dostępu do danych, transportu danych, składowania danych
* Zapewnienie ciągłości działania warstwy danych
* Zapewnienie bezpieczeństwa, integralności i spójności danych
* Zarządzanie procesami zasilania warstwy danych
* Strojenie wydajności serwerów, baz danych
* Zarządzanie procesami kopii zapasowych i ich odtwarzania (kontrola wykonania, kontrola odtworzeń)
* Opracowywanie standardów i procesów zarządzania danymi
* Czynne uczestnictwo w komitetach Data Governance (integralności, spójności, jakości danych)
* Zarządzanie aktualizacjami i wydaniami - warstwa danych
* Współpraca z biurem projektów w zakresie wdrażania nowych rozwiązań
* Wykonywanie innych zadań z obszaru IT zleconych przez przełożonego

Kogo szukamy / Profile description:

Wymagania:

* Komunikatywna znajomość j. angielskiego
* Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, fizyka)
* Doświadczenie w administrowaniu bazami danych Oracle na platformie Red Hat lub Linux Enterprise
* Znajomość technologii Oracle
* Znajomość języka PL/SQL, SQL (znajomość podstawowa)
* Umiejętność optymalizacji wydajności zapytań, procedur i funkcji PL/SQL
* Mile widziana doświadczenie w administrowaniu baz danych Microsoft SQL
* Mile widziane doświadczenie DevOps dla rozwiązań opartych o język programowania PL/SQL i SQL
* Nastawienia na realizację zadań
* Umiejętności analityczne
* Otwartość na kontakt z biznesem
* Umiejętność pracy w zespole
* Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu/rozwoju systemów dla branży ubezpieczeniowej

Oferujemy / We offer:

Oferujemy:

* Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się
* Atrakcyjna lokalizacja biura (śródmieście)
* Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie wypoczynku letniego)
* Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page