Junior Front-end Developer

Poznań, wielkopolskie, Polska
17 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla Firmy, która jest wiodącym dostawcą usług i narzędzi służących do tworzenia i redagowania materiałów reklamowych, do pracy w luźnej Start-up'owej atmosferze (mimo, że firma jest już 18 lat na Polskim rynku), przy rozwojowym, nowym projekcie, szukam osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: GL201906/19060029

Deco

Obowiązki:
  • Tworzenie warstwy front-endowej, z użyciem frameworku ExtJS
  • Optymalizacja kodu
  • Testowanie
  • Praca w 2-4 osobowym zespole
  • Praca przy nowym, rozwojowym projekcie
  • Tworzenie zaawansowanych narzędzi dla branży reklamowej
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • CSS
  • HTML
  • Minimum 1 rok doświadczenia komercyjnego

Mile widziane:

  • znajomość/doświadczenie w ExtJS
Oferujemy:
  • Stabilne zatrunienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karta MultiSport
  • Okazyjna praca zadalna
  • Lekcje języka niemieckiego
  • Krótki proces rekrutacyjny, 1 spotkanie