Inżynier ds Jakości Dostawców

Wrocław, dolnośląskie, Polska
131 dni temu

Polska, Wrocław 34150/001 Permanent

Nasz Klient to producent nowoczesnych wyrobów dla branży automotive, pracuje z klientami OEM

Podsumowanie / Job summary:

Inżynier ds. jakości dostawców będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie audytów u dostawców i ich kwalifikacje. Dodatkowo w zakresie odpowiedzialności znajdować się będzie nadzór nad procesem audytów wewnętrznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za wspieranie i rozwój procesów jakościowych w organizacji.

Opis stanowiska / Job description:

  • Przeprowadzanie audytów kwalifikacji oraz rozwoju dostawców
  • Monitorowanie jakości dostawców
  • Zarządzanie zgłoszeniami o niezgodnościach
  • Zarządzanie zmianami w podręczniku dostawców
  • Utrzymywanie, ciągłe doskonalenie procesu audytów wewnętrznych
  • Wspieranie procesów jakościowych wewnątrz organizacji

Kogo szukamy / Profile description:

  • Doświadczenie w obszarze jakości w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, inne języki będą dodatkową zaletą
  • Znajomość narzędzi i systemów jakości (APQP, Problem Solving, ISO9001, VDA 6.3, VDA 6.5)
  • Gotowość do podróży w kraju i za granicą
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, duża samodzielność w działaniu
  • Proaktywna postawa
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Pozytywną atmosferę pracy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page