Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik (m/k)

Miejsce pracy: Siechnice, Wrocław, Oława

Nr. ref.: a0t4H00000gOruTQAS

Obowiązki:

  • wykonywanie bieżących napraw maszyn,
  • wykonywanie przeglądów maszyn,
  • usuwanie powstałych awarii maszyn,
  • uczestnictwo w uruchamianiu nowych maszyn zgodnie z wytycznymi,
  • wykonywanie modernizacji maszyn i urządzeń,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn,
  • dbałość o czystość i porządek zgodnie z zasadami 5S+S,
  • aktywny udział w sesjach TPM, KAIZEN, Problem solving.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w dziele utrzymania ruchu,
  • umiejętność napraw mechanicznych maszyn konwencjonalnych oraz CNC,
  • umiejętność czytania i analizy schematów hydraulicznych i pneumatycznych oraz rysunku technicznego,
  • umiejętność regulacji i napraw układów hydraulicznych i pneumatycznych,
  • umiejętność regeneracji części maszyn,
  • wiedza z zakresu mechaniki,
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki,
  • mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych i SEP (E1),
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną z naszym klientem,
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • codzienne dofinansowanie do posiłków,
  • zapewniony bezpłatny transport na wszystkie 3 zmiany z Wrocławia,
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość awansów wewnętrznych.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.