Magazynier - do 3092 zł brutto/jedna zmiana

Wrocław, dolnośląskie, Polska
142 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Szukamy Ciebie, jeśli jesteś:

  • gotowy/-a na pracę w godzinach 13:15-21:15 lub 14- 22
  • zmotywowany do wykonywania obowiązków z zaangażowaniem

Twoje przyszłe zadania to :

  • skanowanie i sortowanie przesyłek
  • proste prace magazynowe
  • załadunek i rozładunek kontenerów

Oferujemy:

  • umowę o pracę już od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości  2690 zł brutto
  • aż 15% premii (ok. 403 zł brutto)
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • możliwość poznania specyfiki firmy przed rozpoczęciem współpracy
  • kompleksowe szkolenie wdrażające
  • szansa zdobycia pierwszego doświadczenia

Już teraz wyślij swoje CV! Zapraszamy również kontaktu telefonicznegopod nr tel. 506 561 604.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.