SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

Legnica, dolnośląskie, Polska
46 dni temu

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Legnica

Region: dolnośląskie

Numer ref.: SSP/DB/WR

NASZ KLIENT

Naszym Klientem jest firma produkcyjna o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca się w nowoczesnych technologiach z zakresu obróbki tworzyw sztucznych, z niemal 100-letnią tradycją. Firma posiada swoje fabryki, centra dystrybucyjne i biura sprzedaży na terenie Europy, Azji oraz USA. W nowoczesnym biurze mieszczą się działy m.in. Technologii, Logistyki i Zarządzania Produkcją.

REALIZOWANE ZADANIA

  • Tworzenie planów produkcyjnych oraz nadzór nad ich realizacją
  • Optymalne zarządzanie zasobami oraz czasem pracy działu produkcji
  • Proponowanie działań i rozwiązań wspomagających efektywne planowanie produkcji
  • Egzekwowanie terminowej realizacji zamówień produkcyjnych
  • Monitorowanie, analiza i optymalizacja stanu zapasów surowców, półproduktów i produktów gotowych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych, podejmowanie działań optymalizujących koszty logistyczne

WYMAGANE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (poziom B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Wykształcenie kierunkowe (z zakresu logistyki lub zarządzania produkcją)
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

NASZ KLIENT OFERUJE

  • Konkurencyjne, adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowę o pracę
  • Możliwość ciągłego doskonalenia – uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę
  • Dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny i inne)
  • Realny udział w rozwoju i budowaniu strategii firmy, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów
  • Praca na rozwojowym stanowisku w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Human & Hunter Sp. z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.

Zapoznaj sie z naszą polityką prywatności.