Firma Poligraficzno - Introligatorska UDZIAŁOWIEC Sp. z o.o. zatrudni

Operatora maszyn cyfrowych

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie materiałów do druku (prepress)
  • drukowanie materiałów na maszynach cyfrowych (Konica Minolta, Xerox)
  • przygotowywanie projektów graficznych
  • personalizacja druków

Wymagane doświadczenie:

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn cyfrowych kolorowych i BW
  • doświadczenie w pracy CTP i DTP
  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów graficznych
  • wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość j. angielskiego - mile widziane (dodatkowy atut)
  • staranność, dokładność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Gwarantujemy:

  • stałe zatrudnienie oraz ciekawą pracę w prężnej i rozwijającej się firmie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

Dokumenty należy składać osobiście w siedzibie firmy, pocztą na adres:

Firma Poligraficzno-Introligatorska "Udziałowiec" Sp. z o.o.

42-256 Olsztyn k/Częstochowy

ul. Narcyzowa 2

z dopiskiem "Dział Kadr - oferta pracy" lub na adres skrzynki e-mail:

kadry@udzialowiec.com.pl

Ochrona danych osobowych:

Klauzula informacyjna F.P.I. Udziałowiec Sp. z o.o.
dotycząca postępowania rekrutacyjnego znajduje się pod adresem