Z nami podejmiesz dobrą pracę

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i  legalne zatrudnienie w Polsce i za granicą u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Specjalista ds. rekrutacji
Specjalista ds rekrutacji rynek niemiecki i polski ( koordynator zespołu)

Miejsce pracy: Wrocław

Numer ref.: KA-PL

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • kontakty z pracodawcami
  • przygotowywanie formularzy preselekcyjnych
  • poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • tworzenie profili kandydatów,
  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • prowadzenie bazy kandydatów,
  • przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań w biurze oraz w terenie
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • raportowanie do przełożonych
  • inne obowiązki charakterystyczne dla ww stanowiska

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi,socjologia),
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • elokwencja
  • zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • kreatywność, samodzielność
  • gotowość do pracy także w godzinach wieczornych lub w weekendy ( zamiennie dzień wolny w tygodniu )
  • skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
  • dyspozycyjność
  • płynna znajomość języka niemieckiego - warunek obligatoryjny
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata
  • stabilną i ciekawą pracę w średniej wielkości lokalnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju i samorealizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie –podstawa plus prowizje
  • możliwość awansu i doskonalenia zawodowego
  • możliwość ułożenia grafiku z uwzglednieniem potrzeb kandydata
  • możliwość świadczenia pracy na odległość

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą APLIKUJ TERAZ

AGENCJA PRACY KONCEPCJA
UL.PODWALE 62/2
50-010 WROCŁAW
Tel. 791 08 0654

www.koncepcja.eu

Jeżeli chcą mieć Państwo stały dostęp do nowych ofert pracy naszej firmy zapraszamy do polubienia nas na facebooku

Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń www.tlumaczenia-koncepcja.pl

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych:
Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 24 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przeprowadzanych przez administratora:

KONCEPCJA Marzena Biłas-Jaglińska
z siedzibą główną we Wrocławiu przy ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław,

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie przez administratora informacji o aktualnych ofertach pracy za pośrednictwem udostępnionego przeze mnie adresu poczty elektronicznej.