Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży poligraficznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Grafik komputerowy ze znajomością ArtiosCAD

Grafik ArtiosCAD - 15 euro za godzinę - praca w Belgii

Miejsce pracy: Zele, Belgia
Region: Cała Polska

Twoje zadania:

Do najważniejszych obowiązków pracownika na stanowisku grafika komputerowego będzie należało projektowanie opakowań w programie ArtiosCAD. Będziesz również odpowiedzialny za przygotowywanie materiałów reklamowych oraz plakatów na zamówienie Klienta. Tworzenie grafik dwuwymiarowych również będzie należało do Twoich obowiązków.

Nasze wymagania:

Znajomość programów tj., ArtiosCADIllustrator, Indesign i Photoshopjest warunkiem niezbędnym. Plusem będzie posiadanie wiedzy na temat tworzenia stron internetowych lub grafiki 3D. Wymagamy również znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Jeśli jesteś w stanie wyjechać do Belgii autem – będzie to dodatkowym atutem.

Oferujemy:

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie od 15,00 euro brutto za godzinę, nadgodzinny płatne 150%, jak i trzynastą pensję. Zapewniamy również bonusy w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej i dodatku amortyzacyjnego. Zakwaterowanie nie będzie Twoim zmartwieniem, gdyż jest organizowane poprzez Naszego polskojęzycznego Koordynatora, który znajduje się w Belgii.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.