Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik pomocniczy - 20 zł brutto/h

Miejsce pracy: Robakowo, Gądki, Kórnik, Swarzędz
Region: wielkopolskie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • początkowe wynagrodzenie godzinowe w wysokości 20 zł brutto (podstawa + premia).
  • pracę od poniedziałku do piątku, weekendy są wolne
  • dwie zmiany: 6-14 i 14-22
  • bezpłatny posiłek pracowniczy
  • po okresie próbnym będziesz miał możliwość skorzystania z opieki medycznej i dofinansowania do dojazdów do pracy
  • szkolenie wdrażające w obowiązki i wsparcie koordynatora personalnego

Oczekujemy:

  • gotowości i chęci do podjęcia pracy od zaraz
  • sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków
  • mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku

Twoje przyszłe zadania:

  • pakowanie materiałów
  • kompletacja i montaż elementów
  • inne prace pomocnicze

Już teraz wyślij CV! Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.