w aktówce

To ogłoszenie wygasło 90 dni temu

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem jeden z naszych Klientów znalazł się w potrzebie zatrudnienia specjalisty z obszaru technologii produkcyjnej. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w jednym z warszawskich przedsiębiorstw.

Konstruktor Tłoczników

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Kogo szukamy?

Jeśli projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej na zimno to nie tylko Twoja pasja, ale także umiejętność i doświadczenie, możesz śmiało zgłosić się do nas!

Czego oczekujemy?

Pokaż nam swoje CV i przekonaj nas, że jesteś najlepszym Kandydatem/Kandydatką na stanowisko Konstruktora!

Jeśli oprócz doświadczenia w projektowaniu tłoczników oraz wykształcenia mechanicznego:

  • biegle posługujesz się rysunkiem technicznym
  • w praktyce poznałeś/aś oprogramowanie 3D i Solid Edge
  • znasz procesy obróbki plastycznej na zimno

i dodatkowo komunikujesz się w języku angielskim - jesteś na wygranej pozycji!

Co oferujemy?

Dołącz do zespołu naszego Klienta i ciesz się zarówno zarobkiem w wysokości 6500 zł brutto miesięcznie, kwartalnymi premiami i uczestnictwem w cyklicznych imprezach integracyjnych!

To nie wszystko: w zanadrzu możesz otrzymać dostęp do pakietu medycznego i sportowego, funduszu socjalnego, a także wziąć udział w szkoleniach organizowanych przez Pracodawcę.

Przekonaj się, jakie to proste: wyślij aplikację, odbierz telefon i udaj się na spotkanie rekrutacyjne.

Czekamy na Ciebie!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście