Junior Project Manager

Śląskie, śląskie, Polska
151 dni temu

Polska, Śląskie 33916/001 Permanent

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma zlokalizowana w okolicach Katowic, świadcząca usługi dla branży Automotive, głównie dla Tier 1.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta - firmy świadczącej usługi dla branży Automotive poszukujemy ambitnej, dobrze zorganizowanej i nastawionej na realizuję celów osoby z doświadczeniem w prowadzeniu projektów.

Opis stanowiska / Job description:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontakt z Klientami, składanie ofert i monitorowanie postępów;
  • Zarządzanie czasem i budżetem;
  • Przygotowanie i wdrażanie planu zgodnie ze standardami APQP;
  • Zarządzanie wielofunkcyjnymi projektami z zakresu wdrażania nowych technologii produkcji;
  • Aktywny udział w pracy zespołu projektowego;
  • Współpracę z różnymi działami w firmie (produkcja, jakość, łańcuch dostaw, inżynieria), spajanie i rozdzielanie ich zadań;
  • Egzekucję rozdzielonych zadań oraz zarządzanie ryzykiem;
  • Raportowanie postępów projektów;

Kogo szukamy / Profile description:

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania/koordynowania projektami w firmie produkcyjnej lub usługowej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (około 20% czasu pracy);
  • Dobre umiejętności organizacyjne;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Umiejętność rozwiązywania bieżących problemów i budowania zespołu;
  • Znajomość pakietu MS Office oraz AUTO-CAD;

Oferujemy / We offer:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju oraz zarządzania projektami;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie medyczne, karta MULTISPORT);
  • Bonus urodzinowy;

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page