Główna Księgowa / Główny Księgowy

Mogilany, małopolskie, Polska
11 dni temu

FIRMA WANICKI Sp. z o. o.

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych.
Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej w Polsce.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Miasto: Mogilany

Region: małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, sprawozdań finansowych wg ustawy o rachunkowości, deklaracji podatkowych CIT, VAT
  • Prowadzenie oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, w tym nad dokumentacją cen transferowych
  • Nadzór nad właściwym obiegiem, utrzymaniem, przechowywaniem oraz archiwizacją dokumentów księgowych
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, bilansów, raportów
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki )
  • Reprezentowanie pracodawcy przed stosownymi urzędami i instytucjami oraz organami kontroli finansowej
  • Wsparcie procedur kontroli kosztów
  • Udział w raportowaniu wyników finansowych do centrali

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość wszystkich zagadnień dotyczących prowadzenia pełnej księgowości
  • Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz prawa bilansowego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programów księgowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność, skrupulatność

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Samodzielne stanowisko
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt telefoniczny: 603 959 547

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Aplikując przyjmuje Pan/Pani do wiadomości, że:

  1. administratorem Pani / Pana danych osobowych jest spółka Firma Wanicki Sp. z. o.o. z siedzibą w Mogilanach pod adresem ul. Myślenicka 19

  2. w sprawach związanych z ochroną danych osobowych można się skontaktować z administratorem pod adresem e-mail: rodo(at)wanicki.pl.

  3. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy, na które Pan/Pani aplikuje (podstawa prawna - art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz kontaktowania się z Panem/Panią w procesie rekrutacji poprzez adres e-mail oraz numer telefonu (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. a RODO);

  4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym i innym podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, celem wykonania ciążących na administratorze obowiązków

  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na jakie Pan/Pani aplikował/a;

  6. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych – w zakresie określonym obowiązującymi przepisami, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (jeżeli podstawą przetwarzania jest udzielona zgoda);

  7. posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy;

  8. podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale brak podania danych określonych w obowiązujących przepisach, m.in. kodeksie pracy spowoduje niemożność wzięcia udziału w rekrutacji;

  9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.