Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć sklepów spożywczych z ponad 18-letnią tradycją. Zapewniamy naszym Klientom w całym kraju najwyższą jakość obsługi klienta oraz szeroki wybór asortymentu. Obecnie do naszego sklepu w Warszawie, przy ul. Beli Bartoka 8 poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Pracownik Stoiska Mięso-Wędliny

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Kluczowe zadania:

  • Uprzejma i zgodna ze standardami Sieci obsługa Klienta przy ladzie mięsno - wędliniarskiej;
  • Systematyczna kontrola właściwego ułożenia asortymentu w ladzie;
  • Odpowiedzialność za zapewnienie świeżości towaru oraz zachowanie wszelkich norm jakościowych wymaganych odpowiednimi przepisami prawa;
  • Udział w zapewnianych przez Grupę szkoleniach dla Pracowników.

Idealny Kandydat powinien:

  • Być osoba energiczną, wykazywać chęć do nauki i pracy;
  • Być komunikatywny i łatwo nawiązywać kontakty;
  • Być dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym;
  • Posiadać aktualną książeczkę sanepid;
  • Posiadać doświadczenie w pracy na stoisku mięso – wędliny i wiedzę z zakresu produktów świeżych (mile widziane).

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Wynagrodzenie: 3400 zł brutto (podstawa+premia);
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w Grupie należącej do liderów branży FMCG;
  • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez system szkoleń oferowanych dla naszych Pracowników;
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
  • Pikniki rodzinne;
  • Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie;
  • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Opieka medyczna Medicover;
  • Karty sportowe;
  • Imprezy świąteczne;
  • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

KLIKNIĘCIE PRZYCISKU „APLIKUJ” OZNACZA, ŻE WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB OBECNEGO JAK I PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACJI, PROWADZONYCH PRZEZ EUROCASH S.A. ZGODNIE Z POSTANOWIENIAMI USTAWY Z 29 SIERPNIA 1997 R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (T.J. DZ. U. Z 2002 R., NR. 101, POZ. 926 ZE ZM.). PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE, W KAŻDEJ CHWILI PRZYSŁUGUJE CI PRAWO DO WGLĄDU DO DANYCH, ICH POPRAWIANIA LUB USUNIĘCIA. ŻĄDANIE USUNIĘCIA DANYCH OZNACZA REZYGNACJĘ Z DALSZEGO UDZIAŁU W PROCESACH REKRUTACJI I SPOWODUJE NIEZWŁOCZNE USUNIĘCIE TWOICH DANYCH. JEŻELI NIE WYRAŻASZ TAKIEJ ZGODY, PROSIMY, ABYŚ NIE KLIKAŁ TEGO PRZYCISKU.