w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Operator Wózka Widłowego - 3300 zł brutto + system poleceń!

Szczecin, Pyrzyce, Stargard, Załom, zachodniopomorskie, Polska
69 dni temu

To ogłoszenie wygasło 61 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, do jednego ze szczecińskich oddziałów dużej firmy logistycznej, poszukujemy pracowników do obsługi wózków widłowych na magazynie.


Operator Wózka Widłowego - 3300 zł brutto + system poleceń!

Miejsce pracy: Szczecin, Pyrzyce, Stargard, Załom
Region: zachodniopomorskie
Kogo szukamy?

Śmiałków, którzy bez wahania podejmą się zadań związanych z przemieszczaniem ładunków z samochodu na magazyn i odwrotnie.

Czego oczekujemy?

Doświadczenia w pracy magazynowej wraz z uprawnieniami UDT na obsługę wózka widłowego oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy?

Oprócz umowy o pracę oraz wynagrodzenia podstawowego każdy z pracowników otrzyma również atrakcyjny dodatek pieniężny za polecenie magazyniera z uprawnieniami!

A w późniejszym czasie także szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. Medicover, czy kartę Multisport.

Miejsce pracy znajduje się blisko Szosy Stargardzkiej. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 91 430 27 24 - ZAPRASZAMY! :)

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście